Hakkımda

KISACA BEN:

1964 Konya doğumluyum. Eğitimimi Konya’da tamamladım. Askerlik hizmeti sonrası sırası ile Konya, Kırklareli, Tekirdağ, İstanbul ve tekrar Konya’da büyük firmalarda muhasebe mali işler bölümlerinde üst düzey görevler yaptım. Aynı illerin MHP ve ocak teşkilatlarında görev yaptım. Konya genel merkezli AHDE VEFA TURAN BİRLİĞİ DERNEĞİ kurucular kurulu üyesi ve yönetim kurulu üyeliği yapmaktayım.

Bu siteyi kurmaktaki amacım; birçok dağınık yayın içerisinde bulunan her biri eşsiz emek ürünü bu makaleleri, yazıları ve yorumları içinde bulunduğu karmaşık yapıdan süzerek en azından ana konu başlığı altında ilgili diğer araştırmacıların, bu konulara ilgi duyan herkesin, kardeşlerimizin, arkadaşlarımızın rahatlıkla ulaşabilmelerine imkan sağlamaktır. Yazı yazmak, yazılanları yayımlamak ve kitlelere ulaşmak… Ayrıca tarih, sanat, kültür, edebiyat ve mizah gibi başlıklarla hizmet sunabilmek.

Kısaca:
“Kuvveti değil kudreti bulmak
Bilgilileri değil bilgeleri aramak
İyiyi değil doğruyu bulmak
Seni değil Ben’i aramak
Sözde değil Özü bulmak…”

İçin kurdum bu siteyi…
Bakış açısının Kırmızı – Beyaz olduğu bir bakışla, milli bir kimlik anlayışı ile takip edilmesi beklentisi ve umudu ile…

Kısa kısa Ben:
-Araştırmayı, okumayı, sohbeti, dinlemeyi severim
-Politik kısır çekişmelerden, ayrımcılık barındıran her şeyden uzak durmaya özen gösteririm
-Her zaman öğrenilecek yeni şeylerin olduğunu düşünürüm
-Aktif paylaşımı severim

Özlü Söz:
Akıllıya “ben” yakışmaz…

İbn-i Sina der ki; “Bir kimse kendisinin ne olduğunu bildikten sonra, kendisini bilmeyenlerin onun hakkında söylemekte oldukları sözlerin onun nazarında hiçbir önemi ve etkisi yoktur.”

İletişim Bilgilerim:
yasarkiraz@mynet.com

Siber Dünyada Yerim:
İletişim

Yazdığım Kitap:
Henüz yok

Makalelerim:
Buradan ulaşabilirsiniz

Ödüllerim:
Milletim ve Devletim

Ben kimim?

Ben Kimim?

“Evet, ben kimim?” “Nereden geldim?” “Neden geldim?” “Nereye gidiyorum?” “Amacım ve yaradılış gayem ne?” sorusunun yanıtını gelişmek ve kapasitesi artırmak isteyen beşeriyetin temel sorusu olduğu kadar benimde sorum... Acaba kendimi ne kadar tanıyorum? Ya da tanımaya çalışıyorum? Hangi minvalde...
>

Alâmet-i Farikalar

 

Kullanım Koşulları (Yasal Bilgiler)

  

Sayfa Bülteni

Soru ve görüşleriniz için yorum yapın: