Site Yasal Uyarılar

Sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim.

*Sitemi ziyaret ederek ve kullanarak işbu site kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktanız.
Site sahibi www.yasarkiraz.com/ Yaşar Kiraz işbu koşullar da dahil olmak üzere sitede yer alan tüm içeriği değiştirme ve/veya kaldırma ve site üzerinde her türlü tasarruf hakkını haizdir.

*Sitede yer alan içerik ve bilgi nedeniyle ya da sitenin ziyaret edilmesi veya siteye erişilememesi ya da sitenin diğer herhangi bir şekilde kullanımından doğabilecek zararlara ilişkin olarak hiçbir şekilde hukuki ve/veya cezai sorumluluk kabul etmemektedir.

*Sitede link verilen ya da verilebilecek diğer sitelerde yer alan bilgi ve içerik ve bu sitelerin kullanımı bakımından da www.yasarkiraz.com' un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

*Sitede yer alan bilgiler, resimler, fotoğraflar, markalar, yazılar, sloganlar ve diğer tüm işaretler dahil tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar www.yasarkiraz.com' a aittir. www.yasarkiraz.com sitede yer alan içerik ve bilgiye ilişkin olarak gerçekleştirilebilecek fikri ve sınai mülkiyet hakları ihlallerine karşı her türlü hukuki ve cezai işlemde bulunma hakkını saklı tutar.

*Site kullanım koşulları ve sitenin kullanımından kaynaklanabilecek tüm uyuşmazlıkların çözümünde Türk hukuku uygulanacak olup Konya Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

www.yasarkiraz.com

Sayfa Bülteni

Soru ve görüşleriniz için yorum yapın: